Promocje

Filtry na deszczówkę

Przedstawiamy filtry na deszczówkę firmy Berkey, o parametrach umożliwiających współpracę ze zbiornikami naziemnymi i podziemnymi. Kiedy warto zdecydować się na filtr na deszczówkę? Który model sprawdzi się u Ciebie? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Filtry do oczyszczania wody deszczowej

Jak z deszczówki uzyskać czystą wodę nadającą się do wykorzystania w domu? Wystarczy zastosować proste filtry koszowe lub bardziej zaawansowane filtry przepływowe, by z deszczu uzyskać spore zapasy wody użytkowej. Można też wykorzystać domowe, stacjonarne systemy filtrujące, które zapewnią Ci stały dostęp do nieskazitelnie czystej wody. Jak dopasować odpowiedni filtr wody deszczowej do swoich potrzeb? Sprawdź ofertę rozwiązań marki Berkey!

Domowy filtr wody deszczowej

W większości gospodarstw domowych najlepiej sprawdzają się małe, mobilne systemy i butelki filtrujące. Klienci indywidualni chętnie sięgają po Berkey LightTravel Berkey lub Big Berkey, które można łatwo przenieść lub zabrać ze sobą na wakacje. Z kolei filtr do wody Royal Berkey o dużo większym zbiorniku na uzdatnioną wodę (12,3 l) lepiej sprawdzi się jako rozwiązanie stacjonarne. Każdy zestaw filtrujący firmy Berkey zawiera filtr Black Berkey, który usunie z wody nie tylko drobnoustroje i szkodliwe substancje chemiczne takie jak herbicydy czy pestycydy, ale też zredukuje do niewykrywalnych ilości metale ciężkie, azotany oraz minerały nieorganiczne. Zbiornik z dwoma elementami filtrującymi Black Berkey zapewnia czystą wodę bez konieczności ich wymiany nawet przez 5 lat. Filtry antyfluorowe Berkey PF-2 chronią natomiast przez fluorem i związkami arsenu.

Wygodne uzdatnianie wody deszczowej

Filtry do oczyszczania wody deszczowej zastosowano także w butelkach filtrujących Sport Berkey oraz w zestawie Go Berkey Kit. Dzięki nim podczas wycieczek, biwakowania i pobytu poza domem zyskasz stały dostęp do czystej wody pitnej.

Systemy filtrujące Royal Berkey i Imperial Berkey poradzą sobie nawet z oczyszczeniem wody ze studni kopanych czy dużych zbiorników na deszczówkę. Pierwszy model o komorze 12,3 litra i drugi o jeszcze większym zbiorniku 17 l doskonale sprawdzają się w uzdatnianiu wody z własnego ujęcia. Dzięki temu, że Berkey Polska dystrybuuje na terenie całego kraju filtry do oczyszczania wody deszczowej, z oferty skorzystać mogą zarówno Klienci indywidualni, jak i właściciele hoteli, lokali gastronomicznych, stołówek pracowniczych i nie tylko. Uzdatnianie deszczówki doskonale sprawdza się także w działalności salonów z branży beauty, gdzie wykorzystać można filtry Travel Berkey czy Berkey Light, by zaopatrzyć poczekalnię dla klientów w świeżą, czystą wodę pitną bez wydawania kroci na uzupełnianie plastikowych butli do dystrybutora.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami Berkey Polska!

Filtry do wody deszczowej