Promocje

Turystyczny filtr do wody

Często, wyjeżdżając na kemping albo biwak, mamy mocno ograniczony dostęp do popularnej „kranówki”. Warto w takich przypadkach zaopatrzyć się w turystyczne filtry wody, gdyż stosunkowo pojemny zbiornik znajdujący się w systemach Berkey®, wystarcza na zaspokojenie potrzeb singli, par, a nawet rodzin z dzieckiem. Ze względu na niewielkie rozmiary oraz poręczność Travel Berkey® lub Berkey Light® idealnie nadają się do zabrania w nawet najdalszą podróż. Dla osób, które wybierają się na zwykłą przejażdżkę rowerową lub dalszy spacer polecamy specjalne butelki o pojemności 650 ml, które sprawią, że nawet deszczówka stanie się zdatna do picia.

Przenośny filtr do wody

Woda to napój życia. Jest potrzebna do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu - serca, mózgu, nerek, ale też utrzymania świetnej kondycji skóry czy włosów. Choć o jej pozytywnym wpływie na zdrowie mówi się tak wiele, wciąż pijemy jej za mało. Powodem może być ograniczony dostęp do zasobów wody pitnej, np. podczas wycieczki lub brak odpowiedniego sprzętu do jej uzdatnienia. Także dzieci i osoby starsze odczuwają mniejsze pragnienie, przez co łatwiej u nich o odwodnienie. Poprzez zakup przenośnego filtra do wody zyskujesz pewność, że w każdym miejscu i czasie możesz pozyskać zdatny do picia napój niezależnie od źródła pochodzenia wody.

Filtr do wody - turystyczny niezbędnik każdego wędrowca i obozowicza

Dziennie powinniśmy spożywać około 2-3 litrów wody. Zapotrzebowanie to może się zwiększyć np. w wyniku działania wysokich temperatur lub intensywnego wysiłku fizycznego. Dzięki turystycznym filtrom do wody nie musisz zabierać ze sobą jej dużego zapasu, a tym samym - obciążać plecaka. Niewielkie filtry w butelkach Sport Berkey® świetnie poradzą sobie z oczyszczeniem wody z potoku górskiego, deszczówki.

Natomiast jeden system Travel Berkey® , ktory jest odpowiedni np. na biwak, to ponad 22 tysiące litrów czystej wody, czyli niemal 11 lat użytkowania bez konieczności wymiany wkładów. Filtr usuwa zanieczyszczenia, farmaceutyki, chemikalia, pasożyty, bakterie oraz wiele innych substancji zawartych w niefiltrowanej wodzie, które mogą niekorzystnie oddziaływać na ludzki organizm. System świetnie sprawdza się podczas biwakowania w dziczy, gdzie nie ma możliwości skorzystania z kranówki.

Wykorzystaj przenośny filtr do wody, by poprawić smak kranówki także w domu

Dostępne w naszej ofercie przenośne filtry do wody doskonale sprawdzą się nie tylko poza domem. Dzięki wysokiej jakości elementom poprawiają także smak zwykłej kranów - np. w rejonach podgórskich, gdzie ma ona specyficzny posmak oraz zapach. Zaawansowany proces filtrowania usuwa z wody wszystko, co przeszkadza w delektowaniu się nią i sprawia, że w opinii wielu osób smakuje ona lepiej niż popularna woda butelkowana. Jeżeli chciałbyś wykorzystać filtry i systemy Berkey® także w swoim domu lub podczas wyjazdu - zapraszamy do zakupu. Chętnie odpowiemy także na dodatkowe pytania.

Turystyczne filtry wody 

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów