Dostawa

Dostawa produktów zakupionych za pośrednictwem witryny berkey.pl realizowana jest za pośrednictwem wybranej przez Berkey Polska Sp. z o.o. firmy kurierskiej po przedpłacie.

 

Koszt dostawy

Standardowy koszt dostawy dla zamówień realizowanych w witrynie berkey.pl wynosi 20 zł.

Dostawa może być zrealizowana na koszt Berkey Polska Sp. z o.o. (bezpłatnie dla Klienta) w przypadku zakupu dowolnego systemu Berkey® z kategorii Filtry wody Berkey®, tj. Berkey Light®, Travel Berkey®, Big Berkey®, Royal Berkey®, Imperial Berkey® lub Crown Berkey™.

Aby przy zakupie systemu Berkey® skorzystać z nieodpłatnej dostawy, należy z koszyka przejść do zamówienia, po czym na stronie PODSUMOWANIE ZAKUPÓW kliknąć oraz zatwierdzić kod rabatowy KUPON NA DARMOWĄ DOSTAWĘ, umieszczony poniżej pola na kupony.

 

Czas wysyłki

Staramy się wysyłać zamówione produkty jak najszybciej. Realizacja wysyłek odbywa się z reguły do 3 dni roboczych od dnia zaksięgowania się zapłaty za zamówione produkty. W niektórych przypadkach, zwłaszcza w okresach przedświątecznych oraz w trakcie trwania promocji, okres oczekiwania na wysyłkę może być dłuższy, z zasady nie przekracza jednak 7 dni roboczych.