Promocje

Filtr wody ze studni

Pobieranie wody ze studni głębinowych wymaga szczególnej uwagi. Ta, w przeciwieństwie do wody dostarczanej sieciami wodociągowymi, nie jest kontrolowana pod względem składu i zdatności do picia. To użytkownik studni odpowiada za jej jakość. Jak zatem uzdatniać tak wodę? Pomogą w tym nowoczesne filtry do oczyszczania wody ze studni Berkey, które znajdziesz w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Filtry do oczyszczania wody ze studni

Obecnie ze względu na wygodę i możliwe oszczędności wiele gospodarstw domowych, zamiast pobierać wodę z wodociągów, korzysta z przydomowych studni. W ten sposób można zapewnić niezależność w dostawach, które mogłyby być przerwane na przykład w wyniku awarii lub modernizacji sieci. Wykorzystywana jest ona głównie do podlewania ogródka czy mycia samochodu. Jednak dzięki filtrom węglowym do wody ze studni będzie ona zdatna do używania w zmywarce i pralce, do kąpieli, a nawet do picia.

Tutaj kluczowe jest wykorzystanie zaawansowanych technologii, które zadbają o skuteczne oddzielenie bakterii, nadmiaru minerałów i zanieczyszczeń. Umożliwią to elementy filtrujące Black Berkey znajdujące się w systemach:

To gwarantuje najwyższą jakość wody. Od teraz będzie ona czysta, przejrzysta, bezpieczna dla zdrowia i smaczna.

Czy filtry wody ze studni są skuteczne?

Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem. Dlatego filtry do oczyszczania wody ze studni Berkey dzięki materiałom, z których zostały wykonane, i najnowocześniejszym technologiom potrafią oczyścić wodę nie tylko ze studni, ale nawet jeziora czy kałuży. Co więcej, produkty Berkey przed opuszczeniem zakładu są starannie zweryfikowane pod kątem wad lub uszkodzeń i zabezpieczone na czas transportu. W ten sposób eliminujemy ryzyko powstania nawet najdrobniejszych usterek, które mogłyby wpłynąć na skuteczność działania filtrów.

Pojemna komora sprawia, że filtr wody ze studni potrafi zaspokoić dzienne zapotrzebowanie od kilku do nawet kilkunastu osób. To sprawia, że takie rozwiązanie świetnie nadaje się nie tylko do użytku domowego, ale również dla:

  • firm,
  • biurowców,
  • szpitali,
  • lokali gastronomicznych.

Filtry do wody ze studni: cena

To, który produkt sprawdzi się w danym przypadku, w dużym stopniu zależy od indywidualnych wymagań co do sprzętu oraz zapotrzebowania. Filtr węglowy do wody ze studni dostępny jest z 2, 4 i 6 elementami filtrującymi Black Berkey, które są w stanie przefiltrować nawet do 62,5 litrów cieczy na godzinę. Istotnym aspektem jest również materiał wykonania. Najlepiej, aby obudowa była wykonana ze stali nierdzewnej, która ma wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zestaw Imperial Berkey to gwarancja, że do zbiornika nie przedostaną się niepożądane substancje i związki chemiczne. Sprawdź, który filtr do oczyszczania wody ze studni najlepiej sprawdzi się w Twoim domu lub firmie.

Filtry do wody ze studni