PROMOCJA Niewielki wolnostojący filtr do wody dla pary lub małej rodziny | Travel Berkey TB20 Zobacz większe

Filtr do wody Travel Berkey

Filtr wody który podbije Twoje serce. Poznaj Travel Berkey®

Travel Berkey® nie jest zwykłym filtrem wody. Mimo niepozornych rozmiarów jest to bardzo wydajny i wyjątkowo skuteczny system filtrujący do użytku domowego.

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny

2 970 zł

-999 zł

3 969 zł

Możesz ulepszyć ten system w promocyjnej cenie

Opis

Pojemność dolnej komory5,7 l
Wysokość/średnica45cm / 19cm
Zalecana ilość domowników1-2

Więcej informacji

Opis produktu

Najmniejszy ze stacjonarnych modeli Berkey®, uniwersalny system do filtrowania wody Travel Berkey® to idealny wybór do domu dla par, rodzin z dzieckiem, singli czy studentów.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom Travel Berkey® doskonale sprawdzi się również u osób spędzających czas na wyjazdach organizowanych na wolnym powietrzu, w terenie, podróżujących z przyczepą kempingową, a także wszędzie tam, gdzie dostęp do wody pitnej jest utrudniony lub niemożliwy.

Sercem systemów Berkey® są elementy filtrujące Black Berkey. Dzięki użytym do ich produkcji materiałom i zastosowaniu najnowocześniejszej technologii w której są wykonane, elementy filtrujące Black Berkey® charakteryzują się dużą trwałością, wydajnością oraz potwierdzoną przez liczne badania i testy skutecznością, oraz, co bardzo ważne, nie tracą swych właściwości wraz z upływem czasu. Tym samym ich wymiana konieczna jest dopiero wtedy, gdy przefiltrowana zostanie graniczna dla nich ilość wody, nie zaś bezwarunkowo po upływie miesiąca czy roku.


Przy średnim zapotrzebowaniu na jeden zbiornik wody dziennie (5,7 l), Travel Berkey® jest w stanie zapewnić czystą wodę bez konieczności wymiany elementów filtrujących przez niemal 11 lat!


Travel Berkey® pozwala na przefiltrowanie aż do 22 700 litrów wody - bez konieczności wymiany filtrów na nowe (!). Biorąc pod uwagę cenę zestawu daje to koszt ok. 6 gr./litr. Po wymianie elementów filtrujących na nowe, koszt uzyskania 1 litra wody pitnej to zaledwie 3 grosze za litr.

Filtr Travel Berkey® usuwa m.in. wirusy, bakterie chorobotwórcze, zawarte w wodzie farmaceutyki, cysty i pasożyty oraz adsorbuje szkodliwe substancje chemiczne, takie jak herbicydy, pestycydy, rozpuszczalniki organiczne, radon 222, chrom 6-wartościowy, trihalogenometany i wiele, wiele innych coraz powszechniej występujących w wodzie zanieczyszczeń. Usuwa on również całkowicie, lub redukuje do ilości często nie wykrywalnych przez laboratoria zawarte w wodzie azotany, szkodliwe dla zdrowia minerały nieorganiczne i metale ciężkie, takie jak ołów i rtęć, jak również zły kolor, smak, mętność i zapach wody.

System Travel Berkey® w skrócie

 • Idealnie nadaje się do domu dla singli, par i rodzin z dzieckiem, do akademika oraz oczywiście na wyjazdy w teren, camping i w podróży
 • Travel Berkey® oferowany jest z 2 elementami filtrującymi Black Berkey®.
 • Komory systemu oraz jego pokrywa wykonane są z wysokiej jakości polerowanej stali nierdzewnej AISI 304
 • Wyposażony w zbiornik do magazynowania wody o pojemności 5,7 litra
 • Górna komora po odwróceniu wpasowuje się w komorę dolną i przy transporcie system mierzy tylko 31 cm
 • Najbardziej odpowiedni do codziennego użytku dla 1-2 osób
 • Potrafi przefiltrować do 10,4 litrów na godzinę*
 • W dolnej komorze można zainstalować 2 dodatkowe filtry Berkey PF-2™ Anty-Fluor/-Arsen

* Prędkość filtrowania obliczona przy górnej komorze systemu Travel Berkey® wypełnionej po brzeg. Natężenie przepływu maleje wraz ze spadkiem poziomu wody w górnej komorze.


Zawartość zestawu Travel Berkey®

 • Obudowa systemu Travel Berkey® (górna i dolna komora oraz pokrywa z polerowanej stali nierdzewnej AISI 304 + uchwyt pokrywy wraz z podkładką i śrubką)
 • 2 elementy filtrujące Black Berkey®
 • Kranik - zgodnie z wybraną konfiguracją: standardowy, ze stali nierdzewnej lub ze wskaźnikiem poziomu wody
 • Instrukcja montażu i obsługi w języku polskim
 • Gwarancja w języku polskim realizowaną w Polsce

Faktury wysyłane są drogą elektroniczną w terminie 7 dni od momentu realizacji zamówienia.


Komory ze stali nierdzewnej systemu Travel Berkey® zostały wyprodukowane w USA z części wykonanych w USA oraz importowanych.
Elementy filtrujące Black Berkey® zostały w całości wyprodukowane w USA.

Opinie

Oceń 
2023-12-20

wycieka woda

Nie jestem zadowolona z filtrów, woda może i jest o.k ale jak napełni się pojemnik często się zdarza że woda wycieka pomiędzy dwoma pojemnikami, robi się jakieś podciśnienie i zamiast do dolnego zbiornika ucieka na podłogę i kuchnia zalana. Spotkało mnie to już mnóstwo razy i ostrzegam jak ktoś ma panele na podłodze to wymiana murowana po jakimś czasie, jak u mnie.

  Oceń 
  2021-03-06

  Najlepszy filtr!

  Te filtry to świetna sprawa. Woda po przefiltrowaniu jest smaczna. Złożenie jak i mycie jest banalnie proste. Pojemność zbiornika jest dużym plusem.
  Kontakt z obsługą rewelacyjny.
  Polecam serdecznie.

   Oceń 
   2021-03-04

   Mariusz

   Filtr robi niesamowitą robotę, tzn. różnica w smaku wody po przefiltrowaniu w porównaniu z butelkowaną wodą jest ogromna. Gorąco polecam. Chciałbym również zwrócić uwagę, że obsługa pozakupowa i doradztwo przez pracownika firmy jest pierwszorzędna.

    Oceń 
    2021-02-28

    Najlepszy filtr na świecie!

    Berkey to naprawdę najlepszy filtr na świecie. Woda jest przepyszna, smakuje jak rześka woda ze studni. Filtr jest prosty w użyciu i starcza na bardzo długi czas. Wymiana filtrów jak i ich czyszczenie jest bardzo łatwe. Polecam też dołączyć do zakupu filtry do fluoru. Osobiście kocham wyjazdy w przyrodę i Travel Berkey jest w idealnym do tego rozmiarze. Spisuje się świetnie w kuchni i w podróży. Tak jak filtr jest niesamowity tak też obsługa w firmie jest powalająca. Pan Jarosław zaopiekował się mną przy zakupie z pełnym profesjonalizmem i wiedzą na temat filtrów ale też ludzką niesamowicie cenną szczerością. Jestem zachwycona i całym sercem polecam.

     Oceń 
     2018-06-29

     Travel Berkey

     Doskonały filtr. Woda z kranu po przefiltrowaniu ma zdecydowanie lepszy smak i jest bardziej miękka. Polecam.

     • 2 użytkowników uznało tą opinię za pomocną
     Napisz opinię
     Filtr do wody Travel Berkey

     Filtr do wody Travel Berkey

     Filtr wody który podbije Twoje serce. Poznaj Travel Berkey®

     Travel Berkey® nie jest zwykłym filtrem wody. Mimo niepozornych rozmiarów jest to bardzo wydajny i wyjątkowo skuteczny system filtrujący do użytku domowego.

     Produkty powiązane