Promocje

W tej kategorii przygotowaliśmy filtry wody dla gastronomii, które sprawdzą się znakomicie we wszelkiego rodzaju restauracjach czy stołówkach. Ich zastosowanie jest jednak znacznie szersze ze względu na dużą skuteczność oraz wydajność. Zaprezentowane systemy można wykorzystać także w szpitalach, klinikach lub innych miejscach, gdzie przebywają duże ilości osób. Dzięki dużym i pojemnym komorom, systemy Berkey® potrafią zaspokoić potrzeby od kilku do nawet kilkunastu osób na spożywanie wody.

Filtry wody dla gastronomii 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • Szybki podgląd
  3 537 zł 4 536 zł Chwilowy brak tej konfiguracji w magazynie. Bieżące zamówienia realizowane będą z kolejnych dostaw (średnio 2x w miesiącu).
  PROMOCJA

  Wydajny dystrybutor filtrujący wodę dla hoteli i zakładów pracy Niespotykana skuteczność filtracji, niezależność poprzez brak przyłączy, 2 lata gwarancji na filtry. Te właśnie cechy i wiele innych łączy w sobie Imperial Berkey®.

  3 537 zł 4 536 zł
 • Szybki podgląd
  3 996 zł 4 995 zł Chwilowy brak tej konfiguracji w magazynie. Bieżące zamówienia realizowane będą z kolejnych dostaw (średnio 2x w miesiącu).
  PROMOCJA
  1 Opinia(e)

  Czysta, tania woda dla gastronomii. Poznaj Crown Berkey™ Dystrybutor grawitacyjny skutecznie filtrujący wodę w ilościach potrzebnych w gastronomii. Komora 22,7l. Filtracja do 98l/h. Wydajność filtrów do 90000l.

  3 996 zł 4 995 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów